HUMO миллий тўлов тизими HUMO ва UZCARD тўлов тизимлари ўртасидаги интеграция якунлагани ҳақида эълон қилади. Энди барча HUMO банкоматлари UZCARD карталарини қабул қилади, бу ўз ўрнида барча UZCARD карта фойдаланувчиларига қулай ва хавфсиз пул операцияларини амалга ошириш имконини тақдим этади.
Ушбу муҳим натижа мижозлар учун янги имкониятлар очмоқда, энди улар банкоматларнинг хизматидан эркин фойдаланиши ва Республика бўйича барча тижорат банкларининг HUMO банкоматларида UZCARD карталари билан турли молиявий операцияларни амалга оширишлари мумкин.
Тўлов тизимлари банкоматларининг интеграцияси миллий тўлов тизимини ривожлантириш ва барча фойдаланувчилар учун молиявий хизматларнинг қулайлигини таъминлашга қаратилган муҳим қадамдир. Энди мижозлар ўз маблағларидан исталган вақтда ва HUMO банкомати жойлашган исталган нуқтада фойдаланиш имконига эга бўлади.

Национальная платежная система объявляет о завершении интеграции платежных систем HUMO и UZCARD. Теперь все банкоматы HUMO принимают карты UZCARD, что позволяет удобно и безопасно осуществлять денежные операции для всех держателей карт UZCARD.
Это важное достижение открывает новые возможности для клиентов, которые теперь могут свободно пользоваться услугами банкоматов и проводить различные финансовые операции по картам UZCARD в банкоматах HUMO всех коммерческих банков республики.
Интеграция платежных систем банкоматов — это важный шаг в развитии национальной платежной системы и ее стремлении обеспечить удобство и доступность финансовых услуг для всех пользователей. Теперь клиенты смогут получить доступ к своим средствам в любое время и в любом месте, где есть банкомат HUMO.