АТБ «ASIA ALLIANCE BANK»
“ASIA ALLIANCE BANK” O’zbekiston Respublikasining yosh va jadallik bilan rivojlanib borayotgan bankidir. Bank o’z faoliyatini O’zbekiston Respublikasi Markaziy Banki tomonidan, 2009 yilning 15 avgustida bank operatsiyalarini amalga oshirish uchun berilgan, 79-sonli Litsenziyasi asosida amalga oshiradi.
Bank xizmatlarining barcha asosiy bozorlari – kreditlashtirish, qimmatli qog’ozlar, plastik kartochkalar bilan operatsiyalar, to’lov-kassa xizmatlari ko’rsatish, valyuta operatsiyalari, yuridik va jismoniy shaxslar resurslari bozorida Bank o’zining mustahkam o’rniga ega. To’g’ri tanlangan strategiya, izchil moliyaviy siyosat, biznesni madaniyatli yuritish qadriyatlariga sodiqlik tufayli Bank kuchli va ishonchli hamkor degan nomga sazovor bo’ldi.

JSCB «ASIA ALLIANCE BANK»
“ASIA ALLIANCE BANK” is a young and dynamically developing bank in the Republic of Uzbekistan. The Bank operates under the License for performing bank operations issued by the Central Bank of the Republic of Uzbekistan №79 from August 15, 2009.
The Bank has strong positions in all major markets of banking services - lending, operations with securities, plastic cards, cash management services, foreign exchange, market of resources for businesses and individuals. Due to its sound strategy, consistent financial policy, adherence to the values of civilized business operations the Bank has gained a reputation as a strong and reliable partner.